12 Eylül 2013 Perşembe

Ev Dekorasyonu

Dekorasyon dendiğinde artık aklıma çok fazla şey geliyor. Geçenlerde bir arkadaşımın evine gittim. Evi dubleksti. Çok tatlı koltukları ve kitaplığı vardı. Evi direkt salona açılıyordu. 2 oda 1 salon olmasına rağmen evi son derece genişti. Çok tatlı bir gece lambası vardı ama benim yüzümden kırıldı. Ben kırmadım, lütfen yanlış anlaşılmasın. Bana su vermeye çalışırken eli çarptı ve gece lambası kırıldı.

Dekorasyon

Ona yeni bir gece lambası hediye etmeyi planlıyorum. Bunun için çeşitli online alışveriş sitelerini gezip en uygununu ve güzelini sipariş vereceğim. Adres olarak onun evini vereceğim ve bir de hediye notu ekleyeceğim. Bu sayede belki her şey yoluna girer. Kırılan lambanın yerini yeni lamba alır.

Ev Dekorasyonu

Bana çok güzel bir tost yapmıştı arkadaşım. Böyle peynirli, domatesli, biberli. Çok sıradan bir tosttu ama sanırım o yaptığı için ben tadına doyamadım. Hayatımın en güzel tostunu yedim diyebilirim. Çok güzel zaman geçirdik ve güzel bir film izledik. Filmin sonuna doğru benim biraz uyku geldi ve arkadaşımın omzuna kafamı koyup uyumaya başladım. Gözlerimi açtığımda film çoktan bitmişti. Arkadaşımda ben uyanmayayım diye omzunu hiç oynatmamıştı. Büyük ihtimalle omzu tutulmuştu. Evi gözlerim taradı hızla ve ev dekorasyonu bir kez daha aklımı başımdan aldı. Gerçekten evi çok güzeldi.

Unutulmaz bir günün sonunda artık eve dönme vaktim gelmişti ve düştüm yollara...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder