11 Şubat 2015 Çarşamba

Enerji Deposu İçecekler İçin Katı Meyve Sıkacakları Kullanın


Hangi mevsimde olursak olalım, doğal meyvelerin nektarlarını içerek sağlığımızı önemli ölçüde korumayı başarabiliriz. Çünkü insan vücudunda üretilemeyen vitamin ve minerallerin en doğal biçimde dışarıdan alınması gerekmektedir. Bunu da sadece doğal meyve suları ile sağlayabiliriz. Özellikle kış aylarında posalı meyvelerin suyunu içerek grip ve nezle gibi rahatsızlıklardan korunabilir, yazın da vişne ve çilek gibi yaz meyvelerinin sularıyla serinlemeye çalışabiliriz.

Meyvelerin içinde bulunan vitaminleri en doğal haliyle alabilmek için katı meyve sıkacakları kullanılmalıdır. Yani piyasada meyve nektarı adı altında satılan meyve sularını değil, kendi evlerimizdeki katı meyve sıkacakları yardımıyla sıkacağımız meyve sularını içmeyi tercih etmeliyiz. Böylece güvenilirliğinden emin olarak satın aldığımız doğal meyvelerin suyunu içerek vitamin haplarına gerek kalmadan sağlığımızı koruyabiliriz.


Şuan piyasada birçok markanın katı meyve sıkacakları bulunuyor. Peki ya katı meyve sıkacağı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Bu noktada elbette meyve haznesi geniş olan katı meyve sıkacakları tercih edilmelidir. Çünkü bu tarz ürünlerde meyveyi ikiye bölmeye gerek kalmadan bütünü ile makineye atmak mümkün olmaktadır. Öte yandan posa haznesine de dikkat edilmelidir. Çünkü bütün olarak atılan meyvenin çöplerinin hazne tarafından ayrıştırılması önem taşımaktadır.

En ucuz katı meyve sıkacakları fiyatları için Evidea.com'u tercih edebilirsiniz. Evide'dan alacağınız katı meyve sıkacakları ile yaz günlerinde sizi serinletecek bir smoothie, ya da kışın sizi hastalıklardan koruyacak bir meyve kokteylini zahmetsizce yapabilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacakları: http://www.evidea.com/meyve-sikicilari/c/316

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder